http://www.shiaupload.ir/images/94535888681475344775.jpg

برای خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

خبرگزاری تیم ملی پرتقال: رود گولیت، ستاره سابق فوتبال هلند، معتقد است اگر کریس رونالدو بتواند بازی های خوبش در رئال را با پیراهن تیم ملی پرتغال تکرار کند می تواند به یک از ستاره های یورو 2012 تبدیل شود.

این ستاره 27 ساله در رقابت های این فصل لالیگا در 38 دیدار، 46 بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شد و نقش مهمی در قهرمانی رئال در رقابت های این فصل داشت.

گولیت در ستون هفتگی اش در نشریه تایمز آو ایندیا نوشت:" اگرچه ستاره های زیادی هستند که می توانند در لهستان و اوکراین سرنوشت ساز شوند اما من در انتظار دیدن نمایش های تعداد کمی از این ستاره ها هستم. یکی از این ستاره ها کریس رونالدوست. او در رئال زیر نظر ژوزه مورینیو به بهترین شرایط دست پیدا کرده و می خواهد این نمایش ها را در دیدارهای ملی هم تکرار کند. اگر او موفق به چنین کاری شود، می تواند یکی از خطرناک ترین ستاره های جام باشد. او می تواند از هر منطقه ای به گل برسد."

کاپیتان سابق نارنجی ها که با این تیم در سال 1988 قهرمان یورو شد، رابین فن پرسی و آرین روبن را ستاره های احتمالی هلند در یورو دانست.

" از بین بقیه، می توانم از فن پرسی و آرین روبن نام ببرم. می دانم هنوز شکست در فینال جام جهانی آنها را آزار می دهد و آنها می خواهند در یورو آن ناکامی را جبران کنند. فن پرسی این فصل برای آرسنال فوق العاده کار کرد و روبن هم در بهترین موقع بار دیگر به روزهای خوبش برگشت."


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات